Suasmenintos krikštynų dovanos

Suasmeninti šiais laikais galima viską, net tikrą žvaigždę danguje. Nevarbu, dovana medžiaginė, metalinė, stiklinė, medinė ar molinė – yra daugybė technikų, kaip užrašus ar vaizdus ant įvairių paviršių įamžinti taip, kad jie ten liktų visam laikui. Žmonės graviruoja, siuvinėja, piešia, lipdo ir kitaip apipavidalina įprastus daiktus, taip paversdami juos vienetine, šilta, konkrečiam žmogui skirta dovana. Galite kreiptis į bet kurią reklamos agentūrą ar įmonę užsiimančia dovanų suasmeninimu ir jums bus pasiūlyta daugybė būdų, kaip patalpinti užrašus ar vaizdus praktiškai ant bet kokio paviršiaus nuo paprastų puodelių, marškinėlių iki raktų pakabukų ar magnetukų ant šaldytuvo.

Suasmeninat dovaną, įprasta užrašyta inicialus ar vardą žmogaus kam ji skirta, arba inicialus ar vardą žmogaus, kuris dovanoja. Arba abiejų iškarto – kam dovanojama ir nuo ko. Taip pat užrašoma proga, kuria ši dovana įteikiama bei įvykio data, laikas ir vieta. Jei yra vietos galima užrašyti ir specialiai šiai progai skirtą palinkėjimą, eilėraštį ar jumoristinį užrašą, jei norite įteikti šmaikščią dovaną.

Suasmeninti dovaną gali ne tik tekstas, bet ir vaizdas, todėl nuotraukos taip pat labai dažnai naudojamos kaip personalizavimo elementas.

 

Dekupažas 

Ypač populiari šių laikų rankdarbių sritis – dekupažas. Pasitelkiant šią techniką, galite pagaminti puikią dovaną krikštukui. Labai populiarios dekopažuotos krikštadėžės, iš išorės puošiamos religiniais ar vaikiškais motyvais, o viduje galima užrašyti kam ji skirta, kokia proga dovanojama.

Tokia pat technika galima dekoruoti taupykles, nuotraukų rėmelius, butelius, lėkštes, puodelius, vazas bei kitus daiktus. Dekupažo privalumas yra tas, kad įvaldžius šią techniką galima ne tik patalpinti užrašą, bet ir savo rankomis paprastus daiktus paversti vienetiniais meno kūriniais.

 

Graviruoti užrašai 

Graviravimas – puikus būdas patalpinti užrašą ar vaizdą ant pačių netikėčiausių paviršių. Graviruojami ne tik įprasti daiktai, tokie kaip juvelyrikos  gaminiai, indai, suvenyrai, bet ir krikštolo ar stiklo gaminiai bei medis. Paprastą medinę dėžutę galima paversti puikia krikštynų dovana vien tik išgraviravus ant jos užrašą „Dėžutė pirmąjam dantukui“ , o krikštatėviui daug mieliau būtų gerti alų iš bokalo, ant kurio išraižyti specialiai jam skirti žodžiai. Ką užrašyti ant dovanos priklauso nuo dovanotojo išmonės ir dovanos dydžio. Jei dovana didelė, galima išraižyti ant jos net ir visą poemą, jei maža – pakaks inicialų ir datos.

Siuvinėtos krikštynų dovanos

Naudojant siuvinėjimo techniką galima paversti mielomis dovanomis daug praktiškų daiktų. Ypatingai  vertinamas rankų darbas, įspūdingai atrodo rankomis išsiuvinėti paveikslai, mažylio atvaizdas ar metrikai. Na, o siuvinėjimo mašinos galimybės aplamai beribės, jomis galima išsiuvinėti užrašus ar paveiksliukus ant bet kokių tekstilės gaminių, pradedant drabužiais, kepurėmis, baigiant dovanų maišeliais ar rankšluoščiais. Būtent pastarieji yra labai populiari dovana krikštynų proga. Ant jų galima išsiuvinėti bet kokį paveiksliuką, vaiko vardą arba tiesiog užrašyti „Krikšto sūnui“. Tokia dovana tikrai nedulkės spintoje, o naudojama dažnai primins jos įteikėją bei pačią šventę.

Popierinės dovanos

Labai nesunku suasmeninti daiktus, kurie yra iš popieriaus. Tereikia sumaketuoti norimą vaizdą ir atspausdinti. Mėgėjiškai tai atlikti galima ir patiems, pageidaujantiems ypatingos kokybės geriau kreiptis į profesionalus. Krikštynų proga labai populiaru dovanoti suasmenintas knygas, fotoknygas, albumus, kalendorius ir pan., o pakeitus paprastos šokolado plytelės popierėlį į specialiai pagamintą su vaiko nuotrauka ir krikštynų užrašais, galima ją paversti į puikią atminimo dovanėlę svečiams.

 

Alma Užusienė
Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 5 (1 balsas)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms